QR Menü Nasıl Olur ?

Hemen Deneyin!
Hipermenü QR Menü Karekod Sipariş Verme

QR Menü Nasıl Olur?

Restoranlarda ve cafelerde yeni bir dönem başlatacak olan QR menü dönemi büyük kolaylıklar sağlamayı hedefliyor. Baskı menü uygulamalarını tamamen ortadan kaldıracak gibi gözüken QR menü nasıl olur ve tam olarak nasıl kullanılır detay vermek istiyoruz. Oldukça avantajlı ve kullanım bakımından oldukça pratik olan bu yöntemde artık baskı maliyeti ve özellikle insanlar ile temas etme konusu tarihe karışacaktır. Sistemin daha birçok önemli avantajı bulunmaktadır.

Hipermenü QR Menü Karekod Sipariş

QR Menü Nasıl Olur?

Pandemi dönemi bizlere ne yazık ki eskisi kadar yakın olmamızı ve mümkün olduğunca az tema etmemiz gerektiğini göstermiştir. Herhangi bir restorana veya mekâna gittiğinizde baskı menüler sebebi ile temastan kaçınmanın mümkün olmadığı da görülmüştür. Tam da bu noktada teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerden yararlanmanın da ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır.

QR menü restoranlarda karşımıza çıkan ve yemeğimizi seçmemiz için bizlere kılavuz görevi gören menüler artık dijital ortama taşınıyor. Bu sayede artık gittiğiniz restoranda menüyü kendi dijital cihazınızda online biçimde görüntülemeniz ve buradan seçim yapmanız mümkün olabilmektedir. Restoranların bu sisteme geçmesi için yapması gereken bu alanda hizmet veren ekiplere başvurmaktır. Bu yöntem sayesinde restoranlar değişen menüleri için yeni baskı maliyetine girmek zorunda değildir. QR menüleri kolaylıkla güncellenebilmektedir.

Hipermenü Dijital Menü Logo
Hiper Menü

Qr Menü – Dijital Menü

Qr Menü – Dijital Menü

Şimdi Hiper Menü Zamanı

+90 (216) 575 60 70

QR Menü Nasıl Olur ve Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

QR menü nasıl olur ve nasıl kullanılmaya başlanır sorularına detaylı bilgi vermek istiyoruz. İşletmelerin QR menü sistemine geçebilmesi için öncelikle kaydolması ve sisteme bilgilerini kaydetmesi gerekir. Bu alanda destek sunan ekipler genellikle sizlere süreç boyunca destek vermektedir. İstediğiniz zaman sisteme kaydettiğiniz menünüzü güncelleyebilirsiniz. Özellikle bu dönemde menüler ile temas etmek istemeyen konuklarınız için bu uygulama oldukça avantajlı olacaktır.

Hipermenü QR Menü Karekod Sipariş

Tüm akıllı telefonlardan kolaylıkla kullanılabilen bu sistem sayesinde konuklarınız kendi cihazlarından yemek istedikleri yemekleri tercih edebilmektedir. QR menü nasıl olur ve avantajları nelerdir konusunda sizlere detaylı bilgi vermeye çalıştık. Restoranlar için özellikle oldukça avantajlı olan bu uygulama hem işletmeler için hem de müşteriler için fazlası önemli ve bir an evvel geçilmesi gereken bir sistemdir.

Sizi Aramamızı İster misiniz ?

Müşterilerimize ihtiyaçları için en gelişmiş çözümleri sunmak için platformumuzu sürekli olarak geliştiriyoruz.